Kurumsal
Hakkımızda
Vizyon & Misyon
İş Sağlığı & İş Güvenliği
İletişim
İş Sağlığı & İş Güvenliği
İş Sağlığı

Şirketimiz İş sağlığı konusunda uzman, tecrübeli ve yetkin kadrosu ile sektörün tüm ihtiyaçlarını yakından takip etmektedir.İşyerindeki çalışanların tedavilerinin Revirlerde planlanıp yapılarak, dış Hastane ve Tıp Merkezleri'ne gitmek zorunda bırakılmadan en hızlı ve en az işgünü/işgücü kaybıyla, çalışma hayatının aksamadan ve sağlıklı bir şekilde sürmesini temin etmek için gerekli tüm hizmetleri sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

İş Güvenliği

Mevzuattaki değişimler, sürekli büyüyen ekonomimiz ve dış dünyaya açılış sürecimizde önemli bir unsur olması gereken İş Güvenliği çalışmaları ülkemizde yeterli ilgiyi görmezken, sektörde birçok alanda öncü olan kuruluşumuz uzman ekibi ve tecrübeli yönetim kadrosuyla İş Güvenliği konusunda da Çalışma Hayatında olmayı başarmıştır. İş Güvenliğiyle ilgili Uzman Temini, Risk Analizi, Eğitim, Her Türlü Ölçüm Ve Danışmanlık hizmetlerimizle desteğimizi her daim yanınızda bulacaksınız.
 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI 
30 Nisan 2015 Perşembe RESMİ GAZETE
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ , SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK 
Madde 6:
''İş Güvenliği Uzmanları, bu Yönetmelikte belirtilen görevlerini yerine getirmek için aşağıdaki belirtilen sürelerde görev yaparlar:
a) Az tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 10 dakika.
b) Tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 20 dakika.
c) Çok tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 40 dakika ''
01.01.2016 tarihinde yürürlüğe girecektir.